O Centrum

Centrum Szkoleń Wydziału Biologii Uniwersytetu Warszawskiego zajmuje się organizacją szkoleń z zakresu różnych dziedzin nauk przyrodniczych. Przygotowaliśmy zróżnicowane tematycznie szkolenia dedykowane studentom wyższych lat, doktorantom, pracownikom naukowym, pracownikom firm oraz pasjonatom.

Szkolenia odbywają się na terenie laboratoriów Wydziału Biologii UW w Warszawie, w wydziałowych stacjach terenowych lub w formule online. W ramach szkolenia uczestnicy otrzymają pełne materiały szkoleniowe, a po zakończonym szkoleniu uzyskają certyfikat.

Istnieje również możliwość szkolenia na zamówienie Państwa Firmy. W takich przypadkach prosimy o wysłanie do nas zapytania, a my przedstawimy Państwu atrakcyjną ofertę dopasowaną do zgłoszonych potrzeb. Poza pojedynczymi szkoleniami, możliwe jest także stworzenie pakietów szkoleń wspierających ścieżkę rozwoju zawodowego pracowników laboratoryjnych lub doktorantów.

Zapraszamy do kontaktu!